0,- €
Všetko, čo Vám napadne!

O nakupovaní

Objednávky realizujeme len pre právnické osoby, inštitúcie a podnikateľské subjekty na základe dokladu preukazujúceho právnu formu, nejedná sa teda o spotrebiteľa fyzickú osobu občana, ktorý nakupuje tovar pre osobnú spotrebu, alebo potreby svojej domácnosti.

V prípade, že sa z akéhokoľvek dôvodu zaregistruje do systému fyzická osoba občan, tak všetky jeho údaje budú bezprostredne vymazané!

NÁKUP TOVARU

Tovar môžete nakupovať osobne v našich skladoch (Most pri Bratislave, Martin) alebo si ho môžete objednať ON-LINE po registrácii do zákazníckej zóny prostredníctvom tejto internetovej stránky, faxom alebo e-mailom.
Minimálna hodnota objednávky je 10,- EUR bez DPH. Objednávky v minimálnej hodnote cca 30,- EUR dodáme zdarma v rámci Bratislavy a Martina. V prípade objednania tovaru ktorý je skladom do 12,00 hodiny je dodanie tovaru v nasledujúci pracovný deň, inak do dvoch pracovných dní v rámci Bratislavy a Martina. Menšie objednávky sú zaradené do rozvozu podľa vyťaženia jázd v priebehu dvoch až troch dní, alebo si ich môžete prevziať osobne na konkrétnej prevádzke. Objednávky tovaru do ostatných miest SR (mimo Bratislavy a Martina) bude tovar odoslaný nasledujúci pracovný deň prepravnou spoločnosťou a ich dodacia lehota sa predĺži o dobu dopravy, väčšinou o 1 až 3 dni. Doba dodania vyššie uvedená v tomto bode je len orientačná, predávajúceho nezaväzuje. V inom prípade bude kupujúci informovaný o inom termíne dodania.

Pri dodaní tovaru prepravnou spoločnosťou v minimálnej hodnote 10,- EUR bez DPH k cene objednaného tovaru sa účtujú prepravné náklady za každý balík:  do 10 kg 3,80 EUR + 20% DPH, t. j. 4,56 EUR s DPHdo 20 kg 4,55 EUR + 20% DPH, t. j. 5,46 EUR s DPH a dobierkový poplatok 1,- EUR + 20% DPH, t. j. 1,20 EUR s DPH za každý balík na dobierku.

Pri platbe prevodným príkazom bude zásielka odoslaná až po prijatí platby, okrem zmluvne dohodnutých partnerov.

Dodávky tovaru vo väčšom objeme vybavujeme individuálne v závislosti od rozsahu objednávky – informujte sa prosím.

Tovar označený ako DOPREDAJ, alebo AKCIA je v obmedzenom množstve. V prípade že už nie je k dispozícii požadované množstvo Vás budeme informovať.

KATALÓG

V prípade záujmu si vyžiadajte náš katalóg v tlačenej forme. Kontaktujte nás niektorom z kontaktov.V prípade Vášho záujmu stať sa našim zákazníkom sme pre Vás pripravili On-Line registračny formulár, prípadne nás navštívte osobne na niektorej z našich adries, kde sa môžete taktiež zaregistrovať.